lokaal maandag
25-05-2020
dinsdag
26-05-2020
woensdag
27-05-2020
donderdag
28-05-2020
vrijdag
29-05-2020
zaterdag
30-05-2020
zondag
31-05-2020
Lokaal G1 - Salon Erard

16:00-22:00
Zang - Koor
Aleks Dimitrijevic

17:30-20:30
Koper en GM
Jonas Violet

12:30-18:00
Viool - GM
Ilse Lamberts

18:30-20:30
Viool
Ilse Lamberts

16:00-21:00
Saxofoon - GM
Sarissa Rombouts

15:45-21:00
Viool
Ilse Lamberts

08:30-12:30
Viool - Orkest 9u30-11u30 ev. Grand Ecart
Ilse Lamberts

Lokaal G2 Quatre Mains

17:00-21:00
Piano
Mariam Avetyan

16:00-21:00
Piano en GM
Jelle Vastershaeghe

10:30-11:30
Saxofoon
Sarissa Rombouts

12:30-16:30
Piano
Marleen Quix

16:30-21:30
Piano
Erna Verbist

16:00-21:00
Piano - BP
Nathan Vanden Bulcke

15:00-21:00
Zang
Aleks Dimitrijevic

10:00-11:00
Piano
Erna Verbist

11:00-12:00
GM 2.4 klavier
Bieke Galleyn

12:00-13:00
Piano
Erna Verbist

13:30-16:30
Piano
Erna Verbist

Lokaal G3 - Studio Toots

17:30-20:00
Up- en topgrade koperblazers
Jonas en Brecht

15:00-18:00
Piano
Kris De Witte

19:00-21:00
Gitaar
Dries Verheyen

13:00-16:00
Zang
Aleks Dimitrijevic

16:30-17:30
Piano
Marleen Quix

18:00-19:00
Piano
Marleen Quix

19:00-21:00
BP piano
Jelle Vastershaeghe

13:30-16:00
Intergrade piano
Virginie en Jelle

16:00-21:00
Piano
Kris De Witte

16:00-21:00
Dwarsfluit - GM
Annelies Heyvaert

09:45-11:00
Bieke Galleyn
Piano

11:00-12:00
Piano
Erna Verbist

12:30-14:45
Piano
Bieke Galleyn

Lokaal G4 - De notenboom

19:00-21:00
Muziekatelier volw.
Sofie Lagrou

13:00-16:00
Muziekatelier
Sofie Lagrou

17:00-18:00
Muziekatelier
Sofie Lagrou

18:00-19:00
Cello
Bontinck Jan

19:00-21:00
Muziekatelier volw.
Sofie Lagrou

18:00-19:00
Koper
Brecht Vandenbogaerde

11:30-14:00
Muziekatelier
Sofie Lagrou

Lokaal G5 Percussiepaleis

17:00-21:00
Slagwerk - GM
Tom Maes

16:00-19:00
Slagwerk
Tom Ouderits

19:15-21:15
Slagwerk
Tom Ouderits

14:00-17:00
Slagwerk - GM
Tom Maes

17:30-19:30
Slagwerk
Tom Maes

08:30-13:30
Gitaar - GM
Daniel Dekens

Barstudio - Molière Volière

17:15-18:15
Praten & Kwaken
Annelies Heyvaert

19:00-21:00
Musical ZANG
Stéphania Casneuf

16:30-21:30
Woord
Nele Goossens

13:00-16:00
Woord
Nele Goossens

16:00-19:00
Zang - Koor
Aleks Dimitrijevic

19:30-21:30
Zang
Aleks Dimitrijevic

19:00-21:00
Intergrade theater
Nele Goossens

17:00-21:00
Woord
Anne Somers

17:00-18:00
GM 2.4 gitaar
Greetje Van Sanden

09:00-11:00
Praten & Kwaken
Annelies Heyvaert

11:00-16:00
Woord
Nele Goossens

Turnzaal - Zaal Grand Ecart

17:30-20:00
Up- en topgrade koperblazers
Jonas en Brecht

16:30-19:30
Woord
Anne Somers

13:00-18:00
Dans
Fenne Toorman

18:30-20:30
Dans
Fenne Toorman

18:00-20:00
Upgrade dramastudio
Anne Somers

20:30-21:30
Inter- en topgrade vertheltheater
Tessy Plettinck

16:00-22:00
Dans
Luk Moens

14:00-17:00
Musical
Daniel Dekens

Appartement - Studio Unplugged

15:30-18:30
Gitaar
Greetje Van Sanden

19:00-21:00
Gitaar
Greetje Van Sanden

15:45-17:45
Gitaar
Daniël Dekens

18:00-22:00
Gitaar
Daniël Dekens

14:00-18:00
Gitaar - GM
Greetje Van Sanden

18:30-21:30
Gitaar - GM
Greetje Van Sanden

15:45-17:45
Gitaar
Daniel Dekens

18:00-22:00
Gitaar
Daniel Dekens

14:30-16:30
Gitaar
Greetje Van Sanden

18:30-21:30
Gitaar - GM
Greetje Van Sanden

10:00-14:00
Gitaar - GM
Greetje Van Sanden

Lokaal V1 - Studio Bach

11:30-12:30
Cello
Jan Bontinck

13:00-18:00
Cello - GM
Jan Bontinck

18:00-19:00
BP Piano
Jelle Vastershaeghe

19:00-21:00
lokalen wissel
Aleks Dimitrijevec

18:00-20:00
Orgel - BP
Joost D'Hont

20:30-21:30
BP piano
Joost D'hont

09:00-14:00
Hobo - blokfluit - GM
Elisabeth Schollaert

Lokaal V3 - Muzieklabo

16:00-20:00
Klarinet, GM, MCV
Peter Himpe

14:00-16:00
Muzieklabo
Vigdis Elst

16:30-17:00
Klarinet
Peter Himpe

17:00-18:00
Muzieklabo
Vigdis Elst

18:00-19:00
Saxofoon
Sarissa Rombouts

16:00-16:30
extra les Elst Vigdis
ELSVI

17:00-19:00
Muzieklabo
Harmen Goossens

09:00-10:00
Muzieklabo
Harmen Goossens

12:30-13:30
Contrabas
Pieter Lenaerts

Lokaal V4 - De notenkraker

19:00-21:00
Muziekatelier volw.
Cézanne Van de Voorde

16:00-19:00
Muziekatelier
Patrizia Hardt

13:00-17:00
Dwarsfluit - GM
Leen Indigne

17:00-20:30
Klarinet - MUG
Peter Himpe

16:00-21:00
Koper
Jonas Violet

09:00-13:00
Muziekatelier
Patrizia Hardt

13:00-14:00
Piano
De Witte Kris

Lokaal V5 - Toneelhuis

16:30-19:30
Woord
Tessy Plettinck

13:00-16:00
Woordatelier
Tessy Plettinck

16:00-18:00
Woord
Nele Goossens

18:00-19:00
extra les Elst Vigdis
ELSVI

17:00-21:00
Woord
Tessy Plettinck

18:15-20:15
Woord
Tessy Plettinck

18:00-18:45
Intergrade woordstudio
Tessy Plettinck

19:00-21:30
Inter- en topgrade dramalab
Anne Somers

09:00-14:00
Woord
Tessy Plettinck

14:30-16:30
Woord
Tessy Plettinck

Lode Meeuszaal

16:00-22:00
Dans
Kristine Perpête

16:00-21:00
Dans
Fenne Toorman

13:00-17:00
Dans
Luk Moens

17:30-21:30
Dans
Luk Moens

16:00-22:00
Dans
Kristine Perpête

16:00-22:00
Dans
Fenne Toorman

09:00-12:00
Dans
Kristine Perpête

13:00-16:00
Musical
Kristine Perpête

Pastorie Malderen 1 (AMVeranda)

16:00-18:00
Gitaar
Dries Verheyen

13:00-15:00
Saxofoon
Sarissa Rombouts

16:00-17:00
Saxofoon
Sarissa Rombouts

17:20-19:20
Dwarsfluit
Leen Indigne

15:45-16:45
Gitaar
Dries Verheyen

Pastorie Malderen kant tuin (2) (Klavierkwartier)

16:00-17:00
Koper
Jonas Violet

13:00-17:00
Piano
Virginie Delannoye

Pastorie Malderen (3) voorkant (Etudelokaal)

19:15-21:15
individuele lessen
Fanfare De Ware Vrienden

19:15-21:15
individuele lessen
Fanfare De Ware Vrienden

AMV St.-Jozef

15:45-18:45
Muziekatelier
Sofie Lagrou

15:45-18:15
Muziekatelier
Sofie Lagrou

OCMW 1

13:00-16:00
lokaalverschuiving
Aleks Dimitrijevec

Pastorie Malderen (Speelzolder)

15:45-16:45
Praten & Kwaken
Annelies Heyvaert

16:00-19:00
Muziekatelier
Sofie Lagrou

15:00-16:00
GM 2.4 blazers
Sarissa Rombouts

16:30-17:30
Woordatelier
Tessy Plettinck

15:45-17:45
Woordatelier
Tessy Plettinck

09:00-11:00
Muziekatelier
Sofie Lagrou

11:30-12:30
Praten & Kwaken
Annelies Heyvaert